Według pracowników
Jak nasi pracownicy wspominają pierwsze dni w Sunrise? Jak im się pracuje? Co się podoba, co przeszkadza albo stanowi największe wyzwanie? Sprawdźcie opnie swoich przyszłych kolegów i koleżanek z wybranego działu ☺
Praca bardzo interesująca, możliwość rozwoju. Najlepsza atmosfera oraz znakomite szefostwo.
Kinga
Dział Handlowy, Poznań
Dużo pozytywnej energii i praca w gronie młodych, entuzjastycznych osób daje pole do rozwoju zawodowego i osobistego. Szczerze polecam.
Ada
Dział Handlowy, Poznań
Kreatywność, codziennie coś nowego, nowe rozwiązania, rozwój i technologie niespotykane nigdzie indziej to codzienność pracy w Sunrise System. Ciekawie się pracuje na wszystkim, co jest możliwe: od prostych, standardowych rzeczy w HTML do zaawansowanych systemów współdzielonych, a jeszcze ciekawiej się wymyśla rzeczy, na które nikt jeszcze nie wpadł.
Damian
Dział Pozycjonowania, Poznań
Na początku siedziałam w pokoju z pozycjonerami, więc co mogłam pomyśleć po 1. dniu pracy? "Wszystkie memy o informatykach to prawda"? Nie! Wychodząc z Delty pomyślałam: "Fajni, pomocni ludzie z poczuciem humoru, które lubię. 8 godzin będzie mijać z nimi w mgnieniu oka". Tak jest po dziś dzień, choć teraz mamy całego open space'a dla siebie ;-)
Marta
Dział Copywritingu, Poznań
Jak zaczynałem prace w firmie to o stronach internetowych wiedziałem tyle, że są. Teraz to się zmieniło i jest to całkiem miłe. Do zobaczenia.
Przemek
Dział Pozycjonowania, Poznań
Lubię charakter mojej pracy, ponieważ każdego dnia mogę powiedzieć, że naprawdę coś stworzyłam i każdego dnia widzę efekty swojej pracy w postaci tekstów na strony Klientów. Plusem jest dla mnie także praca w stałych, określonych godzinach i wolne weekendy, co pozwala na realizację hobby. Jestem zadowolona z zespołu i atmosfery współpracy, bez napiętej rywalizacji.
Magda
Dział Copywritingu, Poznań
Tutaj nie da się nudzić. Z tygodnia na tydzień można liczyć na nowe, coraz ciekawsze wyzwania. A to daje ogromną satysfakcję i pozwala cieszyć się ciągłym rozwojem.
Magda
Dział Copywritingu, Bydgoszcz
Biuro w centrum Poznania, młody, energiczny i pełen poczucia humoru zespół. Najważniejsza dla mnie jest jednak możliwość rozwoju, którą dał mi Sunrise. Teksty pisałem od zawsze. Sunrise odkryło przede mną nowy gatunek literacki - SEO :-)
Łukasz
Dział Copywritingu, Poznań
Praca w Sunrise System jest bardzo ciekawa i pełna wyzwań, otaczają mnie sympatyczni i życzliwi ludzie, którzy zawsze pomogą jeżeli tego potrzebujesz. Atmosfera w pracy jest luźna, ale każdy poważnie traktuje swoje obowiązki. Pracuję tu krótko, a są zlecane mi ważne projekty, dzięki czemu nie brakuje motywacji do pracy.
Arek
Administracja, Bydgoszcz
Szybka ścieżka kariery, ambitne cele i spore wyzwania. Dużo ciężkiej pracy w miłej atmosferze.
Szymon
Dział Obsługi Klienta, Bydgoszcz
Dopiero zaczynam pracę tutaj, ale już mogę powiedzieć, że atmosfera w firmie jest bardzo sympatyczna, a ludzie chętni do pomocy :)
Ula
Dział Copywritingu, Poznań
Praca w Sunrise System jest dla mnie świetną przygodą [chociaż to chyba złe słowo, bo przygody z reguły się kończą i przychodzi monotonia], w której łącze pracę w fajnym profesjonalnym zespole z zainteresowaniami, które już wcześniej mi towarzyszyły, a dzięki pracy w Sunrise System mogę się spełniać. Po wcześniejszych doświadczeniach zawodowych wiem, że trafiłem w dobre miejsce do zespołu, w którym dobrze się czuję. Nie zawsze było kolorowo, bywały chwile lepsze i gorsze, ale dzięki wsparciu i zrozumieniu z góry można było wyjść na długą prostą. Zaufano mi oraz zainwestowano we mnie dużo czasu - szkolenia / procesy certyfikacyjne - co przełożyło się na jakość mojej pracy. Prócz firmy, jaką reprezentuję, niezaprzeczalnie najważniejszą wartością dla mnie są ludzie. To, że mogę zawsze znaleźć wspólny język i zrozumienie u kolegów i przełożonych - to traktuję jako największy atut tej pracy.
Łukasz
Dział Rozwoju Współpracy Partnerskiej, Poznań
Wspaniała atmosfera panująca w firmie od samego początku przykuwa uwagę. Wiele zadań specjalnych i tematyczne szkolenia prowadzone przez specjalistów to dopiero początek zyskiwania nieocenionego doświadczenia.
Filip
Dział Pozycjonowania, Bydgoszcz
To już 4 lata? Przecież nie dalej jak wczoraj ściskałem nerwowo rękę szefostwa! W fantastycznej atmosferze czas biegnie naprawdę szybko. A ile się człowiek nauczył w międzyczasie (i napracował też!). Nie mogłem lepiej trafić w początkach swojej "kariery" :-)
Krzysiek
Dział Copywritingu, Poznań
Praca w miłym, przyjaznym i kulturalnym zespole. Zdecydowanie przełożeni starają się, aby praca była również rozwojowa, dając wiele sposobności do zdobywania wiedzy i doświadczenia.
Agnieszka
Dział Handlowy, Bydgoszcz
Przychodziłem do firmy blisko 3 lata temu mając wiedzę z zakresu SEO bardzo podstawową. Firma dała mi możliwości zdobycia tej wiedzy, rozwoju osobistego i zawodowego. Zdecydowanie potwierdzam, że ścieżka kariery jest otwarta dla każdego
Sebastian
Dział Pozycjonowania, Poznań