Oferty pracy

Zastępca Dyrektora Finansowego
Gdzie?
Bydgoszcz

Sunrise System istnieje na rynku od 2003 roku i należy do czołówki najszybciej rozwijających się firm w naszej części Europy (wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe). Spółka jest częścią międzynarodowej Grupy Bauer Media, do której w Polsce obok Sunrise System należą takie marki jak RMF FM i Grupa Interia oraz liczne tytuły prasowe, np.: Twój Styl, TeleTydzień, CD Action.

Zastępcy Dyrektora Finansowego

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym koncernie Bauer Media, w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM,
  • pracę w bezpośredniej współpracy z Zarządem Spółki,
  • ciekawe wyzwania;
  • otwartą ścieżkę kariery po pozytywnie zakończonym okresie próbnym,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport.
  • wdrożenie oraz późniejsze wsparcie ze strony zespołu i przełożonych,
  • komfortowe warunki pracy: miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy - biura klasy A w Centrum Performance Marketing przy ul. Stary Rynek 20, nowoczesne narzędzia pracy.

Zakres obowiązków:

1) Przygotowanie i wdrożenie integracji spółek powiązanych w zakresie finansów, rachunkowości i administracji,

2) Monitorowanie skuteczności wdrożonych procesów za pomocą narzędzi (KPI),

3) Prowadzenie zagadnień związanych kalkulacją, dokumentacją cen transferowych oraz raportowaniem schematów podatkowych;

4) Wsparcie Dyrektora Finansowego w bieżącej pracy, w tym w szczególności:

  • zarządzaniu procesem windykacji należności;
  • pracach nad budżetem i prognozowaniem wyniku finansowego;
  • współpracą z Główną Księgową w zakresie księgowości;
  • rozliczaniu kosztów projektów rozwojowych.

5) Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji,

6) Realizacja innych zleconych zadań o charakterze projektowym,

7) Monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa podatkowego i finansowego.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata;
  • Wykształcenie wyższe, wskazane kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1);
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości oraz przepisów podatkowych,
  • Biegła obsługa Microsoft Excel i PowerPoint;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • Doskonała organizacja pracy własnej; inicjatywa, samodzielność, terminowość ;hands-on approach
  • Umiejętności interpersonalne, niezbędne w pracy zespołowej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, na wyznaczonych celach,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia
(dobrowolnie, wartość nie jest wymagana)
Miejscowość*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Skąd dowiedziałeś się o Sunrise System?*
Twoje CV*