Oferty pracy

Windykator należności
Gdzie?
Bydgoszcz

Sunrise System to jeden z największych Partnerów Google i lider rynku marketingu w wyszukiwarkach.
Spółka jest częścią międzynarodowej grupy Bauer Media, do której w Polsce należą m.in. takie marki jak RMF FM i Grupa Interia oraz liczne tytuły prasowe.

Naszym pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.

Oferujemy:

  • pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM,
  • stabilizację - zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • otwartą ścieżkę kariery po pozytywnie zakończonym okresie próbnym,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport.
  • wdrożenie oraz póżniejsze wsparcie ze strony doświadczonej kadry,
  • komfortowe warunki pracy: miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy - biura klasy A w Centrum Performance Marketing przy ul. Stary Rynek 20, nowoczesne narzędzia pracy.

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna windykacja należności,
  • monitoring należności i kontrola rozrachunków z klientami,
  • działania upominawcze i motywowanie klientów do terminowych rozliczeń,
  • negocjacje z dłużnikami dotyczące rozłożenia długu na raty,
  • przygotowywanie i zawierania ugód z dłużnikami,
  • ocena kondycji finansowej dłużników,
  • współpraca z kancelariami prawniczymi i komorniczymi,
  • współpraca z firmami windykacyjnymi,
  • realizacja procedur związanych rejestrami dłużników (KRD).

Wymagania:

  • półroczne doświadczenie na stanowisku bezpośrednio związanym z telefoniczną windykacją należności, zdobyte w instytucjach finansowych (firmach windykacyjnych, bankach, firmach ubezpieczeniowych),
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • asertywność i zdecydowanie w komunikacji,
  • determinacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • nastawienie na efekt wykonywanych zadań,
  • motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia
(dobrowolnie, wartość nie jest wymagana)
Miejscowość*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Skąd dowiedziałeś się o Sunrise System?*
Twoje CV*