Oferty pracy

Starszy specjalista ds. sprzedaży
Gdzie?
Bydgoszcz
Znasz Sunrise System – Partnera Google Premium? Nasi Klienci są na najwyższych pozycjach wyszukiwarki Google – m. in. dzięki naszej pracy. Dzięki tym sukcesom wciąż rośniemy i od lat poszerzamy nasz Dział Handlowy – w 2019 również poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Korzyści z pracy u nas:

  • stała podstawa w oparciu o umowę o pracę + wysokie prowizje za wyniki
  • brak nadgodzin i realny life & work balance. Naprawdę.
  • bonusy pozapłacowe: prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
  • dobre, sprawdzone na rynku usługi do sprzedaży
  • duży popyt na te usługi i wciąż chłonny rynek
  • realistyczne, choć ambitne cele sprzedażowe
  • zgrany zespół, doświadczeni współpracownicy i wspierający przełożeni – regularne szkolenia i mentoring.
  • praca w ścisłym centrum Bydgoszczy – przy ul. Stary Rynek 20.

Cel stanowiska:

  • Sprzedaż usług firmy dla Klientów biznesowych.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie bazy klientów biznesowych
  • praca na gotowych zapytaniach od Klientów
  • kontakt z Klientem: telefoniczny, mailowy, w razie potrzeby podczas spotkań
  • badanie potrzeb i analiza otoczenia rynkowego potencjalnego Klienta
  • negocjowanie warunków współpracy i zawieranie umów
  • obsługa posprzedażowa w pierwszym okresie współpracy z Klientem.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • gotowość do pracy na celach sprzedażowych
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat.

Aplikuj poprzez formularz obok lub na Pracuj.pl

Zobacz, jak wygląda cały proces rekrutacji.

Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia
(dobrowolnie, wartość nie jest wymagana)
Miejscowość*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Skąd dowiedziałeś się o Sunrise System?*
Twoje CV*