Oferty pracy

Samodzielna Księgowa
Gdzie?
Bydgoszcz
W związku z dynamicznym rozwojem firma Sunrise System sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Planowana liczba nowych stanowisk: 1

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej na rynku, jednej z najszybciej rozwijających się firm w naszej części Europy (według rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe),
  • pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM,
  • stabilizację - zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stałe godziny pracy,
  • wynagrodzenie: od 3000,00 zł brutto na okresie próbnym, w zależności od zaprezentowanego poziomu doświadczenia i  kompetencji,
  • otwartą ścieżkę kariery po pozytywnie zakończonym okresie próbnym,
  • prywatną opiekę zdrowotną - specjalistyczny pakiet medyczny w renomowanej sieci klinik zdrowia,
  • wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę,
  • komfortowe warunki pracy: miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w Bydgoszczy - biura klasy A w Centrum Performance Marketing przy ul. Stary Rynek 20, nowoczesne narzędzia pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowym,
  • bardzo dobra znajomość przepisów w dziedzinie finansów, rachunkowości i prawa podatkowego,
  • inteligencja, kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • motywacja, gotowość do nauki i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • umiejętność bardzo sprawnego korzystania z sieci Internet, poczty elektronicznej oraz pakietu MS Office,
  • punktualność, doskonała organizacja pracy własnej, a także zaangażowanie i lojalność,
  • umiejętność pracy pod wpływem presji czasu,
  • chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Zakres obowiązków:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki usługowej ,
  • rozliczanie należności i zobowiązań,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT i VAT,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z zakresem rachunkowości oraz prawa podatkowego (bilans, rachunek zysków i strat),
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność obsługi oprogramowania firmy Insert,
  • znajomość języka angielskiego.

Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia
(dobrowolnie, wartość nie jest wymagana)
Miejscowość*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Skąd dowiedziałeś się o Sunrise System?*
Twoje CV*