Oferty pracy

Opiekun klienta (obsługa posprzedażowa)
Gdzie?
Bydgoszcz

Sunrise System istnieje na rynku od 2003 roku i należy do czołówki najszybciej rozwijających się firm w naszej części Europy (wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe). Spółka jest częścią międzynarodowej Grupy Bauer Media, do której w Polsce obok Sunrise System należą takie marki jak RMF FM i Grupa Interia oraz liczne tytuły prasowe, np.: Twój Styl, TeleTydzień, CD Action.

Naszym pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym i stabilnym zespole, w którym ponad 70% pracowników jest zatrudnionych w Spółce od  2 do ponad 6 lat,
  • ciekawe i ambitne zadania,
  • pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM)
  • cykl intensywnych szkoleń branżowych i coachingów,
  • możliwość uzyskania certyfikatów Google (Google AdWords i Google Analytics),
  • komfortowe warunki pracy w centrum Bydgoszczy,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stałe godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa i nielimitowane prowizje sprzedażowe,
  • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą  Ścieżką kariery, w tym możliwość awansu na stanowiska menedżerskie,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport.

Zakres obowiązków:

  • obsługa posprzedażowa Klientów Spółki,
  • sprzedaż usług aktualnym Klientom Spółki (dosprzedaż, poszerzanie i przedłużanie współpracy),
  • przygotowywanie umów i aneksów,
  • udział w procesie obsługi reklamacji.

Wymagania:

  • miła osobowość i naturalna umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • duża ambicja i zaangażowanie,
  • motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe - nie wymagamy go jednak - mamy ogromne doświadczenie we wdrażaniu osób startujących na rynku pracy.

Zobacz, jak wygląda cały proces rekrutacji.

Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia
(dobrowolnie, wartość nie jest wymagana)
Miejscowość*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Skąd dowiedziałeś się o Sunrise System?*
Twoje CV*