Oferty pracy

Młodszy pozycjoner - dla studentów dziennych
Gdzie?
Bydgoszcz

Znasz podstawy HTML i CSS i jesteś gotowy / gotowa do podjęcia pracy, ale na razie na część etatu?

Zapraszamy do aplikowania do Działu Pozycjonowania w Sunrise System!

Naszym współ- i pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik, dopasowany do studiów,
  • ciekawe projekty,
  • niezliczone szkolenia i wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę,
  • pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM,
  • stabilizację, gdy tylko zdecydujesz sie na pracę na pełen etat - zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • komfortowe warunki pracy: miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w centrum Bydgoszczy,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport po okresie próbnym.

Wymagania:

  • znajomość HTML/XHTML i CSS,
  • dyspozycyjność do pracy na min. 3/5 etatu.

Zakres obowiązków:

  • optymalizacja i pozycjonowanie stron www Klientów pod opieką mentora.

Zobacz, jak wygląda cały proces rekrutacji.

Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia
(dobrowolnie, wartość nie jest wymagana)
Miejscowość*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Skąd dowiedziałeś się o Sunrise System?*
Twoje CV*