Oferty pracy

Marketing specialist / Specjalista ds. marketingu
Gdzie?
Poznań

Sunrise System to jeden z największych Partnerów Google i lider rynku marketingu w wyszukiwarkach. Spółka jest częścią międzynarodowej Grupy Bauer Media, do której w Polsce należą m.in. takie marki jak RMF FM i Grupa Interia oraz liczne tytuły prasowe. W związku z intensywnym poszerzaniem skali działalności w Polsce i za granicą, poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Naszym pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. W szczególności oferujemy:

  • Ciekawe wyzwania - w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży usług online,
  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe,
  • Stabilizację - zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub innej preferowanej formy współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Otwartą ścieżkę kariery,
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport.
  • Komfortowe warunki pracy  w prestiżowej lokalizacji w biurowcu Andersia Tower na XVIIIp.

Cele stanowiska:

  • Współtworzenie strategii rozwoju wybranych brandów spółek o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Kreowanie marki nowych usług online,
  • Rozwój kanałów sprzedażowych - wspieranie działów handlowych i zewnętrznych partnerów biznesowych w zwiększaniu skuteczności sprzedażowej,
  • Współtworzenie i wdrażanie planów marketingowych,
  • Osiąganie zamierzonej liczby konwersji w prowadzonych kampaniach marketingowych.

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • Planowanie, zlecanie i optymalizacja kampanii reklamowych wspierających sprzedaż, przy wykorzystaniu kanałów tradycyjnych i online, w tym m. in. Google Ads (wcześniej: AdWords), Facebook Ads,
  • Kreowanie nowych kanałów pozyskiwania leadów dla działów sprzedażowych,
  • Współpraca z menedżerami odpowiedzialnymi za sprzedaż,
  • Zlecanie  i odbiór materiałów niezbędnych do komunikacji marketingowej w tym grafik i contentu,
  • Współpraca z agencjami i podwykonawcami,
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych i kreowanie komunikacji z Partnerami i Klientami,
  • Bieżąca optymalizacja prowadzonych kampanii w oparciu o narzędzia analityczne,
  • Analiza wyników prowadzonych kampanii za pomocą Google Analytics,
  • Monitorowanie danych rynkowych, benchmarking,
  • Nadzór nad budżetem marketingowym,
  • Przygotowywanie prezentacji i raportowanie efektów prowadzonych działań do Zarządu.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża usługowa, B2B),
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność planowania i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie i pracą powierzonego zespołu,
  • Kreatywność, myślenie out of the box,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, oparta o zaawansowaną znajomość MS Excel, Google Analytics,
  • Umiejętność syntetycznego prezentowania pomysłów i rozwiązań,
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Zobacz, jak wygląda cały proces rekrutacji.

Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia
(dobrowolnie, wartość nie jest wymagana)
Miejscowość*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Skąd dowiedziałeś się o Sunrise System?*
Twoje CV*