Oferty pracy

IT Project Manager
Gdzie?
Poznań

Sunrise System istnieje na rynku od 2003 roku i należy do czołówki najszybciej rozwijających się firm w naszej części Europy (wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe). Spółka jest częścią międzynarodowej Grupy Bauer Media, do której w Polsce obok Sunrise System należą takie marki jak RMF FM i Grupa Interia oraz liczne tytuły prasowe, np.: Twój Styl, TeleTydzień, CD Action.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego Project Managera, który pokieruje pracami zespołu IT tworzącego nowoczesną platformę kontaktu i wymiany danych pomiędzy firmą a klientami. Z całą pewnością zapewnimy nowemu pracownikowi zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.

Kluczowe zadania:

  • kierowanie realizacją projektów IT od fazy pomysłów poprzez realizację do zamknięcia i wdrożenia,
  • zapewnienie jakości realizowanych projektów poprzez ich nadzorowanie oraz przestrzeganie standardów i procedur,
  • zarządzanie komunikacją w ramach projektów (organizowanie spotkań i przepływu informacji pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekty IT),
  • przygotowanie raportów, analiz i prezentacji,
  • współpraca z dostawcami usług i rozwiązań,
  • zarządzanie zespołami wytwórczymi.

Oczekiwania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie w koordynacji projektów IT,
  • znajomość zagadnień z obszaru analizy wymagań i dostarczania zintegrowanych systemów informatycznych,
  • duża samodzielność w działaniu i doskonała umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne,
  • j. angielski płynny w mowie i w piśmie,
  • znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami,
  • gotowość do sporadycznych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • pracę w metodyce Agile,
  • uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach,
  • doskonała lokalizacja – budynek Delta (ul. Towarowa 35) bądź Andersia Tower (18 piętro)
  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej w wyjątkowych sytuacjach,
  • brak nadgodzin i realny life & work balance,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i kompetencji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • szeroki pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach czy owocowe środy,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem rynku w swojej branży,
  • p,racę w wyjątkowym zespole specjalistó.

Zobacz, jak wygląda cały proces rekrutacji.

Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia
(dobrowolnie, wartość nie jest wymagana)
Miejscowość*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Skąd dowiedziałeś się o Sunrise System?*
Twoje CV*