Oferty pracy

International Partnerships Manager
Gdzie?
Poznań

Sunrise System jest częścią międzynarodowej Grupy Bauer Media, do której w Polsce należą m.in. takie marki jak RMF FM i Grupa Interia oraz liczne tytuły prasowe. Jesteśmy obecnie największy krajowy Partnerem Google i niekwestionowanym lider branży SEO/SEM.

Dlatego w związku z intensywnym poszerzaniem skali działalności w Polsce i za granicą, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe, prowizje i liczne benefity pozapłacowe,
  • współprace w oparciu o UoP bądź B2B,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • indywidualny budżet operacyjny,
  • pracę w jednej z prestiżowych lokalizacji w centrum: Poznania (Andersia Tower), Warszawy (Praga Południe), Bydgoszczy (Stary Rynek),
  • elastyczną prace w terenie, a w razie preferencji -  zdalną .

Oczekiwania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie sprzedażowe w obszarze B2B – preferowane branże nowych technologii (marketing online, SaaS, ERP, SAP),
  • udokumentowane sukcesy w nawiązywaniu relacji na nowych rynkach,
  • biegła znajomość języka angielskiego (business English),
  • biegła znajomość narzędzi Microsoft Office, w szczególności Excel i PowerPoint,
  • umiejętności analityczne,
  • dyspozycyjność do podróży służbowych, w tym zagranicznych,
  • kontakty w środowisku międzynarodowym,
  • gotowość do pracy na celach i pod presją czasu.

Zadania:

  • pozyskiwanie zagranicznych partnerów biznesowych ,
  • przygotowywanie analiz rynkowych i identyfikacja potencjału przyszłych partnerów
  • negocjacje i zawieranie umów partnerskich,
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami ,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych,
  • opracowywanie i realizacja strategii biznesowej,
  • reprezentowanie firmy na rynku międzynarodowym.

Na to stanowisko rozważamy również Kandydatów / Kandydatki mieszkające poza Polską, z opcją pracy zdalnej.

Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia
(dobrowolnie, wartość nie jest wymagana)
Miejscowość*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Skąd dowiedziałeś się o Sunrise System?*
Twoje CV*