Oferty pracy

Head Hunter– ekspert ds. rekrutacji
Gdzie?
Poznań
Sunrise System, Partner Google Premium i część Bauer Media Group, to największa pod względem skali działania agencja SEO/SEM w Europie Środkowo-Wschodniej.

Firma jest nie tylko duża, ale i wciąż rośnie. W 2019 uruchamiamy nowe projekty inwestycyjne, a duża liczba nowych Klientów oznacza stworzenie kolejnych etatów dla specjalistów z różnych działów.

By przyspieszyć proces pozyskiwania talentów, aktualnie poszukujemy również wyjątkowych Kandydatów / Kandydatki na stanowisko:
Head Hunter - ekspert ds. rekrutacji

Zapewniamy:

  • dojrzałą, a przy tym wciąż elastyczną i uczącą się kulturę organizacyjną
  • budżet do dyspozycji na kreatywne działania rekrutacyjne
  • nowoczesne narzędzia
  • doświadczonych i entuzjastycznych współpracowników
  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze + wypłaty bonusy za efekty, wypłacane wg transparentnych zasad
  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia, w zależności od preferencji
  • prywatną opiekę medyczną i karte MultiSport -i wsparcie w realizacji ideału work&life balance
  • pracę z widokiem na panoramę Poznania, z XVIIIp. Andersia Tower - i / lub - możliwość pracy zdalnej.

Cel stanowiska:

  • obsługa stałej rekrutacji na stanowiska: informatyczne, handlowe, w obsłudze klienta.

Zakres obowiązków:

  • aktywne tworzenie baz rekrutacyjnych na potrzeby wewnętrzne
  • prowadzenie poszukiwań bezpośrednich
  • networking rekrutacyjny - nawiązywanie kontaktów z Kandydatami podczas eventów branżowych,  targów, ale także telefonicznie, mailowo, na Skype, za pośrednictwem Facebook, LinkedIn i innych wartościowych kanałów komunikacji
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych i kwalifikowanie Kandydatów na Assesment Center
  • wsparcie w przygotowaniu analiz rynkowych, ogłoszeń, ofert, materiałów employer brandingowych.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branżach IT/Telco i call center
  • biegłość w korzystaniu z narzędzi typu LinkedIn
  • znajomość metodologii oraz narzędzi rekrutacyjnych
  • wiedza w zakresie psychologii pracy i motywacji
  • umiejętność przejrzystego raportowania swojej pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego; znajomość drugiego języka obcego będzie atutem
  • wysoka kultura osobista, pozytywna energia i gotowość do utożsamiania się z celem organizacji.

Aplikuj za pomocą formularza obok lub Pracuj.pl

Zobacz, jak wygląda cały proces rekrutacji.

Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia
(dobrowolnie, wartość nie jest wymagana)
Miejscowość*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
Skąd dowiedziałeś się o Sunrise System?*
Twoje CV*