Ścieżki kariery
Lata w oczekiwaniu na awans? To nie u nas! Kadra kierownicza to osoby z awansu wewnętrznego. Tu naprawdę sukces firmy przekłada się na pracujących w niej ludzi. Zobacz przykłady :-)
Szymon Rydelski
Starszy SEM Menedżer

Kim jest SEM Menedżer? To osoba, która przygotowuje strategie marketingu w wyszukiwarkach dla firm. Wymaga umiejętności negocjacyjnych, analitycznych, śledzenia nowinek w branży. Osiągnąłem to „seniorskie” stanowisko jako bardzo młoda osoba. Moją przygodę z Sunrise System rozpocząłem wiosną 2011 roku - zaraz po liceum. Po zdaniu matury postanowiłem wziąć życie w swoje ręce i zająć się pracą na pełen etat oraz studiami. Często słyszy się stereotypowe opnie, że nie jest łatwo otrzymać dobrą pracę bez praktyki w zawodzie i studiów – jestem przykładem, że można!

Praca w Sunrise System okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż połączenie dynamicznie rozwijającej się branży, z ambitnym zespołem oraz kompetentną kadrą zarządzająca jest nie do przecenienia. Wymaga to ode mnie oczywiście dużej motywacji do osiągania jak najlepszych wyników na wielu polach. Dobrym przykładem jest tu ilość informacji, ciekawostek, niuansów i nauki związanej z samą branżą. Mogę szczerze powiedzieć, że są to dla mnie drugie studia.

Po pracy, gdy już zamknę laptopa, lubię zrobić ambitną trasę rowerową. Kto wie, może spotkamy się kiedyś na myślęcińskich ścieżkach, gdzie czasem przejeżdżam :). Jestem również miłośnikiem gier planszowych, najlepiej strategicznych. Wielu może zdziwić fakt, że nie gustuję w grach komputerowych, a przecież pracuję w branży IT. Jednak uważam, że jest wiele wspólnego pomiędzy pracą w Sunrise System, a grami planszowymi - zarówno w naszej branży, jak i przy planszówkach … liczą się odpowiedni ludzie w zespole.