Ścieżki kariery
Lata w oczekiwaniu na awans? To nie u nas! Kadra kierownicza to osoby z awansu wewnętrznego. Tu naprawdę sukces firmy przekłada się na pracujących w niej ludzi. Zobacz przykłady :-)
Szymon Lango
Team Leader

Pracę w Sunrise System rozpocząłem w maju 2011 roku. Właśnie kończyłem studia dzienne pierwszego stopnia, miałem niewielkie doświadczenie zawodowe. Oczekiwania wobec mojego przyszłego pracodawcy miałem wysokie. Głównie kusiła mnie wizja rozwoju osobistego i pięcia się w górę w ramach przejrzystej ścieżki kariery.

Na początku moja praca polegała na pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych na usługi marketingu w wyszukiwarkach. Szybko nabrałem przekonania co do konieczności reklamowania się przez firmy poprzez pozycjonowanie czy kampanie linków sponsorowanych, stąd z czystym sumieniem prezentowałem te usługi. Dodatkowo motywowała mnie perspektywa wysokich premii za sprzedaż.

Dziś – jako team leader zespołu sprzedażowego - cieszę się, że moje oczekiwania względem rozwoju osobistego okazały się rzeczywistością. Przeszedłem swoistą „akademię Sunrise”, która pozwoliła mi zostać ekspertem w bardzo ciekawej i przyszłościowej dziedzinie.

Spotkały mnie tu szybkie awanse, satysfakcjonujące premie. Dodatkowo dzięki rekrutacji wewnętrznej na stanowiska menedżerskie mam możliwość pełnić funkcję, o której marzyłem idąc na studia. Śmiało mogę stwierdzić, że praca w Sunrise System jest atrakcyjnym miejscem na zrobienie kariery zawodowej - szczególnie, że i moja nie musi skończyć się na już osiągniętym etapie.

Co ważne, obok "twardych" czynników dotyczących warunków pracy - ścieżki i wynagrodzenia - również atmosferę panującą w firmie oceniam wzorowo. Pracownicy Sunrise System to osoby pogodne, pozytywnie nastawione do pracy, którą wykonują. Relacje panujące w firmie są przyjacielskie, co z pewnością wpływa na jakość wykonywanych zadań. To wszystko powoduje, że chce się... chcieć.