Ścieżki kariery
Lata w oczekiwaniu na awans? To nie u nas! Kadra kierownicza to osoby z awansu wewnętrznego. Tu naprawdę sukces firmy przekłada się na pracujących w niej ludzi. Zobacz przykłady :-)
Magdalena Stranz-Sobalkowska
Dyrektor ds. rozwoju rynku

Z wykształcenia prawnik i projektantka mody, z doświadczeniem w handlu międzynarodowym (m. in. z Chinami) w branży modowej. W 2011 roku do tej wybuchowej mieszanki pasji i doświadczeń dołączyło dziecko. Sytuacja zawodowa młodej mamy szukającej nowej pracy pozornie mogłaby wydawać się beznadziejna. Najważniejszym aspektem zatrudnienia było dla mnie początkowo osiągnięcie życiowej równowagi - to, że w Sunrise System mogłam po 8 uczciwie przepracowanych godzinach iść spokojnie do domu.

Tymczasem okazało się, że ten okres stał się dla mnie początkiem prawdziwej kariery.

Początki były niełatwe. Pierwszy raz byłam po stronie nie kupującego, lecz sprzedającego, w zupełnie nowej dla mnie branży. Pierwsze miesiące w firmie Sunrise System były więc dla mnie wyjątkowym wyzwaniem – ale też spotkałam na swojej drodze wyjątkowych ludzi, którzy dostrzegli potencjał i … nie pozwolili mi go zmarnować. Kolejne awanse przychodziły szybko, i obecnie jestem Dyrektorem ds. rozwoju rynku, z zespołami w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.

Teraz to ja mam za zadanie dodawanie pracownikom skrzydeł, a ich karierom – wiatru w żaglach. To niezwykle satysfakcjonujące, szczególnie, że i moim pracownikom się chce, dzięki czemu tworzymy wspólnie świetny, inspirujący mikroklimat!

Bo prawda jest taka, że ja ich wdrażam, ale i oni – mając stały kontakt z rynkiem - stale mnie uczą. Taką pracę naprawdę da się lubić – i to coraz bardziej w miarę upływu lat.