Ścieżki kariery
Lata w oczekiwaniu na awans? To nie u nas! Kadra kierownicza to osoby z awansu wewnętrznego. Tu naprawdę sukces firmy przekłada się na pracujących w niej ludzi. Zobacz przykłady :-)
Małgorzata Kucharska
Prokurent - Dyrektor ds. zasobów ludzkich

Początek mojej pracy w Sunrise System to 2008 rok – co idealnie zbiegło się z końcówką studiów i poszukiwaniem pomysłu na swoją drogę zawodową. Startowałam od stanowiska zbieżnego z moimi pasjami i humanistycznym wykształceniem – copywritera. Dziś reprezentuję firmę jako jeden z menedżerów – a po drodze … przy wsparciu przełożonych kilkukrotnie się przekwalifikowywałam, co dało mi nieocenioną możliwość poznania firmy z różnych stron.

Cieszę się, że jako osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych talentów swoim osobistym przykładem mogę pokazać, że autentyczny rozwój zawodowy i osobisty jest naprawdę możliwy. Wiem najlepiej, że u nas stwierdzenie "podstawą firmy jesteśmy my" nie jest pustym stwierdzeniem. Lubię podkreślać to, o czym przekonałam się na własnej skórze: można zacząć z zerowym doświadczeniem. Oczywiście, że nic nie dzieje się samo – przydaje się cierpliwość, upór i gotowość do nauki nie tylko na okresie próbnym, ale i po 3, 5 czy 8 latach pracy.

W swoich obowiązkach uwielbiam ... absolutny brak rutyny i pewną dozę nieprzewidywalności – nie przypominam sobie dwóch podobnych dni :) To wciąga i daje efekt pozytywnego nakręcenia, zachęca do otwartości, uczy nowych perspektyw – reasumując, za rozwojem zawodowym idzie samorealizacja. W tym punkcie praca przenika się z życiem prywatnym, gdzie również inwestuję czas w samorozwój – poprzez dobrą lekturę czy szkolenia.