Ścieżki kariery
Lata w oczekiwaniu na awans? To nie u nas! Kadra kierownicza to osoby z awansu wewnętrznego. Tu naprawdę sukces firmy przekłada się na pracujących w niej ludzi. Zobacz przykłady :-)
Miron Kłosiński
Pełnomocnik zarządu ds. badań i rozwoju

Mój pierwszy dzień w pracy? Było to daawno temu, w 2006 roku – ale do dziś pamiętam, jak byłem zestresowany. Całe 8 godzin siedziałem przed monitorem i skrupulatnie wypełniałem wyznaczone mi zadania. Nie dałem sobie nawet czasu na przygotowanie kubka kawy. Chciałem się wykazać, udowodnić, że jestem cennym narybkiem, pomimo młodego wieku.

Rzucono mnie od razu na głęboką wodę i powierzono pod opiekę brytyjską firmę, której doradzałem i pomagałem w optymalizacji i pozycjonowaniu ich strony internetowej, oczywiście pod czujnym okiem mojego przełożonego.

Udało się! Ciężka praca zaowocowała. Nie poprzestałem na odtwórczej pracy – od samego początku angażowałem się w poszukiwanie nowych rozwiązań, udoskonalanie istniejących, tropienie nowinek. Systematycznie awansowałem w obszarze SEO. Po dekadzie pracy w Sunrise System – nawet nie wiem, kiedy to zleciało - przyszedł czas na nowe wyzwania: aktualnie jestem Pełnomocnikiem zarządu ds. badań i rozwoju. To zadanie wiąże się z przygotowywaniem analiz strategicznych dla rozwoju firmy, a niekiedy również całej Grupy Bauer Media, co jest naprawdę satysfakcjonującym wyzwaniem.

Jak widać, zapuściłem już wieloletnie korzenie w Sunrise System - możliwość wpływu na rozwój firmy to mój osobisty sukces. Ale życie to oczywiście nie tylko praca. Wolne chwile poświęcam swoim bliskim i … pobijaniu osobistych rekordów w kolarstwie.